Logistic
viktoria
 Analiza 
prev
Fotot: Edi Rama/facebookEdi Rama, Pėrfituesi i Befasishėm i Simpatisė te Kosovarėt
Kosova pėrballet me krizė tė re energjetike gjatė dimrit
Shkolla nė Mes tė Malit qė Meremetohet nga Prindėrit
Njeriu qė Gjeti njė Beograd Tjetėr
next
 Hulumtime 
prev
Nga koalicioni i mėhershėm PDK-LDKHistoria e Vėshtirė e Raporteve PDK- LDK
Stacioni i trenit nė qytetin e Velės.Refugjatėt luajnė me jetėn gjatė kalimit transit nė Maqedoni
Rrugėtimi i Njeriut tė Partisė Drejt Tenderit tė Madh
Klinika e NeonatologjisėQKUK- Trajtimi i Ērregullt i Fėmijėve me Anomali
next
 Ndarja e Posteve 
prev

Koalicioni Ndan Postet Kah Mesi i Javės sė Ardhshme

Nëntor 21, 2014- Vonesa e krijimit tė institucioneve ka bėrė qė tash koalicioni PDK-LDK tė pėrshpejtojė punė. Grupet punuese tė kėtyre partive pritet tė takohen intensivisht deri nė mesin e javės sė ardhshme, kur edhe pritet tė finalizohen tė gjitha detajet se kush ku e ka vendin.

Opozitė, e Hidhėta Opozitė!

Nëntor 21, 2014- Njė ditė pas arritjes sė marrėveshjes mes kreut tė PDK-sė, Hashim Thaēi dhe atij tė LDK-sė, Isa Mustafa, kanė arritur reagimet nga pėrfaqėsuesit e AAK-sė, Vetėvendosjes dhe Nismės.

Thaēi Nuk Tregon Se Kush Do tė Jetė Kryeministėr i Qeverisė PDK-LDK

Nëntor 20, 2014- Kreu i PDK-sė Hashim Thaēi tha se pavarėsisht marrėveshjes pėr bashkėqeverisje me LDK-nė, ende nuk ėshtė vendosur se kush do tė jetė i nominuari pėr kryeministėr i koalicionit PDK-LDK. Sipas tij, kryeministri do tė nominohet nga grupet punuese tė cilat kanė qenė tė pranishme nė nėnshkrimin e marrėveshjes me kreun e LDK-sė, Isa Mustafa.

next
 Emisionet 
 Lajmet e fundit 
 
 Fotogaleria 
Protesta e Opozitės nė Tiranė